Supply and installation of lighting equipment

(UA)

МОНТАЖ СВІТЛОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ  передбачає високий ступінь точності та відповідальності, адже світлотехнічний проект розробляється та містить багато тонких налаштувань і параметрів системи освітлення. На перший погляд незначні відхилення від проектного розташування, висоти розміщення чи куту нахилу можуть призвести до суттєвої зміни світлотехнічної сцени, невідповідного вигляду окремих товарів та магазину в цілому. Якість монтажу виходить на перший план, коли проектом освітлення передбачається використання візуально однакового обладнання з дуже різними світлотехнічними характеристиками, такими як кут розсіювання, потужність, світлова температура, спеціалізовані спектри.

(UA)

Кожен світлотехнічний прилад, особливо акцентного освітлення, повинен не просто знаходитись на своєму місці відповідно до проекту, а й мати свою точку на сітці націлювання, товарну позицію або елемент торговельного обладнання. Якщо під час виконання монтажних робіт відбуваються зміни в розташуванні торговельного обладнання, його складі або товарній викладці, спеціалісти, що здійснюють монтажні роботи повинні терміново на це відреагувати та спільно зі спеціалістами з проектування або самостійно внести зміни в сітку націлювання.

(UA)

Особливістю виконання монтажних робіт Інжиніринговою Компанією “Нова Лайт” є глибоке розуміння спеціалістами з монтажу принципів формування світлотехнічних сцен та можливість швидкого реагування на зміни в планограмах та викладках, які часто виникають під час підготовки до запуску магазинів.

Моментом завершення монтажних робіт є доведення фактичного результату до досконалої відповідності проектному рішенню та концепції освітлення магазину, коли кожен світлотехнічний прилад знаходиться на своєму місці та освітлює саме той елемент, який має освітлювати відповідно проекту.