Як пройшов Inspired Talks на RDBExpo 2019 [4.04.2019]

RDBExpo Nova Light-32

28-29 березня 2019 року пройшла наймаштабніша подія індустрії рітейлу – Retail & Development Business Expo – 2019

Стенд Engineering Company “Nova Light” в спільному проекті з порталом Retailers.ua перетворився на Inspired Talks. Ми провели 5 сесій надихаючих дискусій про тренди рітейлу майбутнього, яке вже настало.

Все починається з думки, ідеї. Бізнес може розраховувати на довге, успішне існування, якщо його основна ідея зрозуміла, актуальна і несе цінність для клієнтів. Експерти першої сесії  Ідея бренду. Скорочуємо шлях клієнта до прийняття рішення розглянули ідею, як потужний рушій побудови стратегії бренду, його конкурентну перевагу та ефективний інструмент формування емоційного наповнення бренду.  Дивись відео дискусії.

Учасники: Володимир Кличановський (CEO Engineering Company “Nova Light”), Рустам Саідов (співзасновник компанії  redsparrow ), Юлія Бєлінська (видавець Retailers.ua).

Конкуренція посилюється на усіх сегментах ринку. Кількість якісних пропозицій також постійно зростає. Єдиний шанс бренду здобути лояльність клієнта – викликати емоції. Впливати на емоційний стан клієнта рітейлер може звертаючись до його відчуттів через сенсорні канали – зір, слух, нюх, дотик та смак. При побудові customer experience важливо врахувати взаємодію дизайну, світла, звукового і ароматичного наповнення магазину, відповідність їх стратегії та ідеї бренду. Експерти сесії Стратегії емоційного рітейлу. Як впливати на сприйняття стратегії бренду за допомогою дизайну магазину, світла, звукового та ароматичного наповнення поділились секретами, як знайти шлях до серця покупця.  Дивись відео дискусії.

Учасники: Ольга Мандичева (CEO Market Music ), Володимир Кличановський (CEO Engineering Company “Nova Light”), Христина Курганська (засновниця агентства аромабрендінгу Ol.factory ), Рустам Саідов (співзасновник компанії  redsparrow).

Сесія Переосмислення Маркетинг Мікс в рітейлі майбутнього 

Учасники: Олексій Дегтяр (Channel marketing manager Signify (раніше – Philips Lighting), Володимир Кличановський (CEO Engineering Company “Nova Light”), Марина Фастовець (Керівник департаменту маркетингу мережі дитячих магазинів MIKKI, MYplay), Анастасія Мальцева та Анна Шепілова (Засновниці першого магазину українських брендів Okno vo Dvor), Рустам Саідов (співзасновник компанії  redsparrow).

Нові часи – нові виклики! Експерти розкрили секрети форматів майбутнього на прикладі унікальних концептів, які вже реалізовані. 

MYplay – більше, ніж дитячий магазин. Це простір, який допомагає дитині знайти себе, визначити свій талант та розвинути його за допомогою іграшок. Дивись відео дискусії.

Учасники: Ігор Степанов (засновник агенства архітектури та дизайну Stepanov), Світлана Святченко (CEO, мережі дитячих магазинів MIKKI, MYplay), Рустам Саідов (співзасновник компанії  redsparrow), Володимир Кличановський (CEO Engineering Company “Nova Light”).

Master Zoo. Гармонія людини і природи у містах майбутнього.

 

Дивись відео дискусії.

Учасники: 

Поліна Кошарна (засновниця та співвласник мережі зоомаркетів MasterZOO), 

Ігор Степанов (засновник агенства архітектури та дизайну Stepanov), 

Володимир Кличановський (CEO Engineering Company “Nova Light”).

Також на нашому стенді кожен бажаючий зміг поринути у світ сучасного емоційного рітейлу. 

Дякуємо партнерам та учасникам Inspired Talks