25 виставка дитячих товарів BABY EXPO 2021 [24.03.2021]

12 березня відбулась ювілейна виставка дитячих товарів. Керівник компанії «Нова Лайт» Володимир Кличановський був запрошеним експертом, який дав відповідь на питання, що хвилювало всіх батьків та ритейлерів: «Хто головний у магазині: батьки чи діти?»
 
«Процес раціонального мислення вторинний. Те, що заведено вважати за обдумане логічне рішення, частіше продиктовано емоцією. Тому саме емоція є первинною при виборі магазину, продукту як у дітей, так і дорослих.
 
Але емоції в торговому залі при виборі іграшок — різні. У дитини — збудження та активність, у батьків — стрес і роздратованість. Ритейлеру, при виборі світлотехнічної концепції, необхідно вирішити два завдання одночасно: врівноважити активність дитини і дати спокій батькам.
 
Щоб якомога довше утримати батьків у торговому залі, потрібні зони з приглушеним м’яким світлом. А щоб зацікавити дитину — необхідно сам простір зробити візуально цікавим, наповнити його різними кольорами, застосувати світлове зонування і тоді процес покупки й взаємодії батьки-дитина-ритейлер стане максимально комфортним».
 
Baby Expo 2021